Randeseznamka.cz - najdi si rande podle svých představ
 

Reklama:

FAQ - Otázky a odpovědiRegistrace


Proč je registrace placená?

  Chceme být seriózním serverem na seznamování a nabízet Vám jen ty osoby, které se opravdu chtějí seznámit. Lidé, kteří nechtějí do seznámení nic investovat, se pravděpodobně ani nechtějí seznámit.


Nepřišel mi ověřovací email.

  Podívejte se, jestli jste zadali správnou emailovou adresu! Jestliže ano, pak mrkněte, jestli náhodou nespadl mezi spam. Pokud ano, je třeba nastavit si filtr tak, aby Vám emaily od nás nepadali mezi spamy do budoucna. Pokud Vám email vůbec nedorazí (cca do hodiny), proveďte novou registraci s jiným emailem. Budete si však muset vložit jinou přezdívku. Pokud chcete původní přezdívku, musíte týden počkat, než se automaticky smaže nepotvrzená registrace.


Nejde mi ověřit telefonní číslo.

  Zadali jste správné telefonní číslo a tvar SMS? Máte povolenou službu SMS Premium? Z jednoho čísla jde ověřit pouze 1 profil. Pokud pošlete sms opakovaně, přijdete o kredit a jiný profil neověříte. SMS lze poslat pouze na území ČR.


Ověřování profilu mimo ČR a SK.

  Pokud se nacházíte mimo území ČR nebo SK, probíhá ověření přes PayPal (místo SMS). V tomto případě musí být Váš registrační email na RandeSeznamku shodný s emailem na PayPalu, odkud pošlete platbu!


Seznamovací profil


Nezobrazuje se mi hlavní fotka.

  Hlavní fotku musí schválit administrátor, teprve pak bude viditelná pro ostatní. Na této fotce musíte být jenom Vy (tj skupinové fotky, zvířata, krajiny apod nebudou schváleny). Ostatní fotky jsou viditelné ihned.


Musím vyplnit všechny položky v mém profilu?

  Nemusíte, nicméně čím více toho o sobě uvedete, tím lépe pro Vás. Obzvláště, pokud chcete využívat službu "Rande" . Asi těžko s Vámi půjde někdo na rande, když ve svém profilu nebude skoro žádná informace o Vás...


Jak zruším účet na RandeSeznamce?

  Chcete-li zrušit účet na RandeSeznamce, jděte do menu "Nastavení" a zde klikněte na "Smazání profilu". Zde pak budete ještě dotázáni na Vaše heslo. Automaticky se také ukončí (stornují) případné Vaše rande. Máte-li již s někým domuvené rande, pak je to na Vás, zda se sejdete nebo ne, každopádně by bylo slušné to protějšku oznámit.


Rande


Nemohu se přihlásit na rande s konkrétním uživatelem/kou.

  Příčinou může být několik faktorů. Základní podmínkou je, že musíte být přihlášeni a musíte mít aktivní hlavní fotku. Musíte také splňovat požadavky na protějšek vypisovatele rande (jeho/její nastavení: Kdo mně může kontaktovat) a posledním požadavkem je Vaše dostupnost na daný den. Na 1 den lze mít pouze 1 rande (vlastní nebo cizí).

  Pokud čekáte na vyhodnocení, nelze se přihlásit na jiné rande na stejný den (pokud bude Vaše nabídka vyhodnocena negativně, pak se případně můžete přihlásit na jiné). Abychom zamezili hledání "ještě lepšího rande" na daný den (tj časté storno), platí, že pokud stornujete svou nabídku / rande, nemůžete již na daný den jít na jiné rande.


Jak se mohu přihlásit na rande s někým?

  Splňujete-li požadavky (viz výše), klikněte na "Chci se setkat" u vybrané nabídky a vyplňte jednoduchý formulář. Dotyčný/á Vaší nabídku vyhodnotí a výsledek se dozvíte. Do formuláře se vkládá i Vaše telefonní číslo pro rychlejší domluvu a také pro Vaší vyšší bezpečnost. Telefonní číslo se zobrazí pouze pokud dostanete ANO. V případě zamítnutí zůstane skryté. Vypisovatel/ka rande by Vás měl/a kontaktovat jako první na Váš telefon a doladit detaily (v případě, že budete vybráni)!


Jak mohu zrušit rande?

  Ve vašem přehledu v menu "Moje rande" najděte dané rande a klikněte na "smazat rande" (u Vámi vystaveného rande) nebo "stornovat nabídku" (u žádosti na cizí rande). Pokud to bylo Vámi vystavené rande, pošle se automaticky dočasné zamítnutí nevyhodnoceným žadatelům/kám. V obou případech nelze již na dané datum vystavit ani reagovat na jiné rande! V případě, že chcete zrušit rande, kde již máte vyhodnocení ANO, je třeba se domluvit přímo s protějškem (telefonicky, sms).


Jak mohu vystavit vlastní rande?

  V menu "Moje rande" klikněte na "Vložit nové rande". Maximálně můžete vložit 5 nabídek. Zobrazí se Vám dostupné datumy. Jelikož v jeden den můžete mít pouze 1 rande, nepůjde Vám vložit rande na dny, kdy již máte rande nebo kde čekáte na vyhodnocení.


Nejde mi vložit další rande.

  Maximálně můžete vložit 5 vlastních nabídek na rande dopředu. Teprve až některé skončí (vyhodnotíte, stornujete) můžete vystavit nové. U reakcí na cizí rande tento limit neplatí. Můžete mít naplánovaváno klidně 20 cizích setkání. Ovšem platí, že v 1 den lze mít 1 rande (buď vlastní nebo cizí).


Co dělat, když na rande nikdo nepřijde?

  Pokud na domluvené rande nepřijde protějšek, můžete kliknout nejpozději do 10 dnů u detailu tohoto rande na "zájemce nedorazil", čímž mu udělíte blokaci na 7 dní. Daný uživatel/ka v tomto období nebude moci vystavit žádné rande (ani reagovat na cizí) a již vystavené rande (či nevyhodnocené nabídky) v tomto období budou stornovány. Dostane také -4 body do rande ukazatele. Pokud se protějšek omluví včas nebo mu/jí chcete dát ještě jednu šanci, pak blokaci nedávejte. Je to na Vás.


Co je to rande ukazatel?

  Rande ukazatel slouží k částečné ochraně před nepoctivými uživateli/kami, kteří klikají na rande a pak tam nechodí. Pokaždé když dojde k vyhodnocení "ANO" se přičte ihned +1 bod (Vám i protějšku). Vždy když někomu dáte blokaci za neuskutečněné rande, odečtou se 4 body protějšku, který nepřišel. Jakmile někdo bude mít "-10" bodů, automaticky se mu/jí smaže celý účet. Rezerva "-10" bodů sice umožnuje minimálně 3x nepřijít, avšak na druhou stranu chrání před pomstou. (Uživatel, který nedorazil a Vy mu dáte blokaci se může pomstít a udělit Vám ji také. Je to sice z jeho/její strany nefér, ale aspoň Vám nehrozí hnedka smazání účtu. Není v silách administrátora řešit ručně tyto případy.) Rande ukazetel je soukromý údaj a nikomu jinému se nezobrazuje (pouze Vám). Aktuální stav naleznete v menu "Moje rande" - vedle nadpisu.


Jaký je rozdíl mezi "dočasným" a "trvalým" zamítnutím?

  Dočasné zamítnutí znamená, že momentálně nemůžete jít na rande s daným protějškem, ale můžete to zkusit znova v budoucnu. Dočasné zamítnutí můžete dostat i automaticky systémem v případě, že vypisovatel/ka stornuje rande, nebo dostane blokaci na 7 dní apod.

  Naopak Trvalé zamítnutí je trvalé. Nelze již nikdy reagovat na vystavenou nabídku na rande a nejde bohužel ani poslat tomuto uživateli/ce vzkaz. (Automaticky Vás blokuje). Trvalé zamítnutí se nikdy neudělá systémem automaticky. Tento výsledek vždy získáte jedině ruční volbou vypisovatele rande.


VIP


Jak mohu získat VIP.

  VIP vždy získáte na vyzkoušení hnedka po registraci (automaticky). V dalším období si můžete VIP předplatit několika způsoby. Konkrétní platební informace a možnosti naleznete v menu "Moje VIP".


Jaké jsou výhody VIP

  Veškeré výhody naleznete v menu "Moje VIP" nebo ve "VIP členství" (pro nezaregistrované).


Mohu vystavovat / reagovat na rande i bez VIP?

  Ano. VIP Vám pouze zvyšuje komfort. Není to povinné pro funkčnost seznamování / randění.Přihlášení do Rande Seznamky Přihlášení:
Trvale přihlásit:


Registrace do Rande Seznamky odrážka RegistraceReklama:


Zobrazit detail: Kompatibilní toner Epson S050650 - black

Kompatibilní toner Epson S050650 - black

za

302 Kč

Ukaž mi to
Randino.cz - rande začíná tady!

Zkus jednoduchou seznamku
on-line a najdi své štěstí.

Jak poznat nevěru

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Seznamka zdarma

Najdi si holku na sex zdarma ještě dnes!Rande Seznamka * Kontakt * Obchodní podmínky * Partneři

copyright © 2023 Websluzby.eu    Antispam.er.cz